Trenutno pregledavate Real Madrid gubi kod kuće od Villarreala

Real Madrid gubi kod kuće od Villarreala

U 28. kolu španjolske nogometne lige ovog tjedna Real Madrid je na svom terenu igrao protiv Villarreala. Konkurencija između dviju strana bila je vrlo oštra. Na kraju je Real Madrid zaostao 2-3 za 1 bod i izgubio utakmicu.

Mnogim starijim navijačima ove dvije momčadi sigurno nisu strane. Njihove sposobnosti su vrlo jake, i mnogo su se puta sudarali jedni s drugima u prethodnim utakmicama, a snage su im usporedive. Ipak, Real Madrid, koji u ovoj utakmici ima prednost domaćeg terena, nije pokazao svoju punu snagu. Igrači nisu bili u posebno dobrom stanju, a šteta što su izgubili od protivnika.

Tijekom cijele utakmice bilo je vrlo uzbudljivo. U 16. minuti nakon otvaranja Asensio, koji je nosio Dres Real Madrid 2023, ubacio je Paulo Torres koji je postigao autogol i donio Real Madridu 1 bod. Tada je momčad Villarreala krenula u napad i pokušala izjednačiti rezultat. U 39. poenu, Chukwuze je uspješno ubacio loptu u kraljevski gol i tako vratio 1 bod za momčad. U to vrijeme, bio je 1 prema 1. stan. U 48. minuti utakmice Vinicius je bio lukav u šesnaestercu, došao u priliku za udarac i donio novi bod Real Madridu. Momčad Villarreala nije bila za nadmašiti, Morales je dvaput napadao i još jednom izjednačio na 2-2. Taman kad je utakmica bila pri kraju, Chuke Wuze se još jednom potrudio i ubacio loptu s desne strane, prekinuo izjednačenje i osvojio momčad.

Iako je ekipa Villarreala pogriješila i zabila autogol u ranoj fazi, dobro je prilagodila svoj mentalitet, a i suradnja između igrača bila je savršena. Očekuje se da mogu pobijediti. Može igrati još bolje u budućim utakmicama. Ako i vi volite nogomet, dobrodošli na našu web stranicu za prilagođavanje jeftinom dres, gdje možete prilagoditi boje, brojeve, veličine itd. Dobrodošli na savjetovanje!