Trenutno pregledavate U prijateljskoj utakmici, Al Nassr FC je pobijedio Inter Miami CF sa 6-0

U prijateljskoj utakmici, Al Nassr FC je pobijedio Inter Miami CF sa 6-0

Počela je prijateljska utakmica između Al Nassr FC i Inter Miami CF. Ovu utakmicu navijači, naravno, s velikim iščekivanjem, jer svi s nestrpljenjem očekuju susret dvije glavne zvijezde Cristiana Ronalda i Lionela Messija. Iako nije glavna utakmica, ipak je uzbudljiva. uzbuđen.

No, nažalost, Cristiano Ronaldo, koji je nosio Al Nassr FC Nogometni Dres, samo je sjedio na tribinama i gledao utakmicu, dok je Lionel Messi također sjedio na klupi i bio u pripravnosti, a na kraju se pojavio samo na 20 minuta. Rezultat utakmice bio je da je Al Nassr FC kod kuće pobijedio 6-0. Osvajanje Saudijske Super lige u MLS-u također je bilo vrlo neočekivano.

Prvi pogodak na utakmici pao je u 3. minuti. Zbog greške u zaleđu Inter Miami CF-a, Al Nassr FC je dobio priliku za postizanje pogotka. Otávio se potrudio pomoći momčadi da povede. Prednost 1-0. Drugi pogodak stigao je u 10. minuti. Inter Miami CF krenuo je u magičnu operaciju i još jednom stvorio priliku Al Nassr FC-u. Anderson Talisca je iskoristio situaciju i zabio kako bi momčad ponovno povećala svoju prednost. Utakmica je došla do 2-0.

Treći pogodak stigao je u 12. minuti. Aymeric Laporte napravio je magičan potez i pomogao ekipi da odmah postigne gol. Rezultat je 3-0. Iako nije dugo počelo, rezultatski zaostatak bio je tako dobar. Inter Miami CF Možda će biti teško ponovno se vratiti. Četvrti pogodak stigao je u 51. minuti. Anderson Talisca dvaput je pogodio i još jednom pogodio za 4-0. U ovom trenutku, Inter Miami CF još uvijek nije postigao gol, a napad i obrana su u nedoumici. Peti pogodak stigao je u 68. minuti, kada je Mohammed Maran glavom iz šesnaesterca pogodio za 5-0. Posljednji pogodak pao je u 73. minuti, kada je Anderson Talisca ponovno pogodio i postigao hat trick.

Na kraju je Al Nassr FC slavio 6-0, a Lionel Messi,Inter Miami CF Messi 10 Nogometni Dres, ušao je zadnjih 20 minuta, ali bezuspješno.