Trenutno pregledavate Al Nassr FC porazio Persepolis u prvom kolu AFC Lige prvaka: Ronaldov pozitivan nastup nije postigao gol

Prvo kolo grupne faze AFC Lige prvaka priredilo je žestok dvoboj. Al Nassr FC igrao je u gostima i svladao iranski Persepolis rezultatom 2-0. Činilo se da nije bilo golova Cristiana Ronalda, koji je nosio Nogometni Dres Al-Nassr FC Ronaldo 7, u ovoj utakmici, ali je njegova pozitivna igra u igri stvorila mnogo prilika za momčad.

Prijelomni trenutak dogodio se u 52. minuti kada je Milad Sarlak udario Ronaldovu nogu. Branič je upravo uspješno dodao loptu, ali je izbačen zbog prekršaja. Ovaj crveni karton nedvojbeno je težak udarac za Persepolis.

Prvi pogodak stigao je u 63. minuti kada je Ronaldo krenuo u napad ispred šesnaesterca, a Marcelo Brozović primio je njegovo dodavanje i proslijedio na centar. Abdulrahman Ghareeb primio je loptu, a zatim i opalio za 1-0. Golom je Al Nassr FC poveo nakon gotovo sat vremena igre.

Drugi pogodak stigao je u 73. minuti. Nakhli je primio dodavanje od suigrača nedaleko od gola i mirno opalio za povećanje rezultata na 2:0. Nije ostalo puno vremena do kraja utakmice, ali je Al Nassr FC inzistirao na održavanju vodstva, dok Persepolis nije pokazao dužnu ofenzivnu i defenzivnu razinu, te je u konačnici propustio postići pogodak i doživio čist gol od protivnika.

Al Nassr FC zabilježio je zadovoljavajuću pobjedu na svom debiju u AFC Ligi prvaka. Nadaju se da će nastaviti ovaj zamah i težiti boljim rezultatima u sljedećim utakmicama. Što se tiče Persepolisa, oni moraju što prije popraviti svoj status i ne biti obeshrabreni prvim porazom. Uostalom, sezona AFC Lige prvaka još je jako duga i ima mnogo prilika da se stanje vrati na staro. Obožavatelji očekuju još uzbudljivijih nastupa u budućim igrama.