Trenutno pregledavate McAllister postiže prvi pogodak za Argentinu u pobjedi nad Poljskom

McAllister postiže prvi pogodak za Argentinu u pobjedi nad Poljskom

U posljednjem kolu grupne faze Svjetskog prvenstva Argentina je svladala Poljsku s 2-0 i plasirala se kao prva u skupini. McAllister, koji je na utakmici nosio Dres Argentina 2022, otvorio je gol za argentinsku momčad i osvojio službeni trofej Svjetskog prvenstva.

Argentinci su u ovoj utakmici opsjedali Poljsku, a cijelo prvo poluvrijeme dugo nisu mogli napadati. Messi je čak promašio jedanaesterac. U 47. minuti susreta McAllister je pomogao Argentini da razbije meč na terenu. Tada je Molina ubacio s desne strane, a McAllister s 12 metara ubacio u lijevi donji kut. Argentina je vodila 1-0, a na kraju Argentina 2-0 Pobjeda, osvojila 6 bodova i s prvog mjesta u skupini prošla u osminu finala.

Stranica za bodovanje nakon utakmice također je dala McAllisteru najveću ocjenu od 8,2 boda, isto kao i Messi. U ovoj utakmici McAllister je odigrao 84 minute, 66 dodira, 52 dodavanja, od kojih je 50 bilo točnih, a postotak preciznosti bio je čak 96%. Poslao je 3 ključna dodavanja, stvorio 1 priliku za pogodak, postigao 1 gol uz 2 udarca u okvir gola. Osim toga, pobijedio je u sva 4 sukoba na zemlji i završio 3 ukradene lopte. McAllister stvarno zaslužuje ovu nagradu!