Trenutno pregledavate Premier League-De Bruyne pomaže Fodenu za pogodak, Manchester City nastavlja voditi 10 uzastopnih pobjeda

U 20:15 29. po lokalnom vremenu u Velikoj Britaniji počela je fokus utakmica 20. kola Premijer lige 2021/22. Manchester City je pobijedio Brentford sa 1-0, a De Bruyne je pomogao Fodenu da postigne pogodak. Manchester City je nastavio voditi niz od 10 pobjeda. dresovi za nogomet

Ovo je prvi susret dvije momčadi od 1997. godine, a prvi ligaški susret od 1951. godine. Ovo je prva prvoligaška utakmica od 1937. godine. Izmjenjuju se Jesus, Foden, Glales i Aker.

Udarac iz kuta Cancelo brani udarac glavom na gol liniji kako bi izbio. U 16. minuti De Bruyne je iskosa prošao s desne strane, Foden je s ruba malog kaznenog prostora gurnuo u mrežu.

Drugo poluvrijeme. De Bruyne je ubacio s desne strane, Foden je kimnuo prije gola da bi obrisao stativu dalekog kuta. Jesus je ubacio s desne strane kaznenog prostora, a Foden je zabio glavom s ruba kaznenog prostora i proglašen je nevažećim za ofsajd. Bernardo je vratio, a De Bruyne je snažnim udarcem s lijeve strane kaznenog prostora pogodio lijevu stativu. De Bruyne je izveo slobodan udarac s lijeve strane, a Laporte je zabio glavom jer je bio u ofsajdu i proglašen je nevažećim.

Manchester City (4-3-3): 31-Edson; 27-Cancelo, 3-Dias, 14-Laporte, 6-Aker; 17-De Bruyne, 25-Fair Nandinho, 20-Bernardo; 9-Isus, 47-Foden, 10-Glales.