Trenutno pregledavate Lautaro zabija dva puta kada je Inter pobijedio Cremonu

Lautaro zabija dva puta kada je Inter pobijedio Cremonu

U 20. kolu Serie A milanski Inter igrao je u gostima protiv Cremone. Milanski Inter vratio se nakon poraza od Empolija rezultatom 0-1 i osigurao pobjedu od 2-1 nad posljednjom momčadi lige. Inter iz Milana, koji je igrao prvu utakmicu, zaostaje 10 bodova za vodećim timom Serie A Naplesom.

U prvom poluvremenu Okorek je otvorio gol, a Lautaro u Inter Milan dres 2023 izjednačio. Inter Milano je na poluvremenu remizirao s Cremonom 1-1. U drugom poluvremenu Džeko je uputio asistenciju, a Lautaro postigao pogodak. Na kraju je milanski Inter preokrenuo Cremonu u gostima 2-1 i privremeno se izbio na drugo mjesto na ljestvici.

Nakon utakmice, Lautaro, koji je bio dva strijelca, zabio je rekordnih 8,8 poena. Nakon što je doživio pad na Svjetskom prvenstvu, Lautaro kao da se preporodio, postao je odlučniji i snažniji, a prosvijetlile su i njegove šuterske vještine. U usporedbi sa Svjetskim prvenstvom, Lautaro, koji je na ovoj utakmici nosio nogometni dresovi 2023, u vrućem je stanju. Na Svjetskom prvenstvu prošle godine Lautaro se oslanjao na argentinskog napadača i nije uspio zabiti gol. U Serie A, Lautaro je postigao 6 golova. Argentinac s najviše golova od Svjetskog prvenstva.