Trenutno pregledavate C. Ronaldo prvi put doživio poraz u Azijskoj Ligi prvaka

C. Ronaldo prvi put doživio poraz u Azijskoj Ligi prvaka

U prvoj utakmici četvrtfinala Azijske Lige prvaka, susreli su se Al-Nassr FC, u kojem igra Cristiano Ronaldo, i nogometni klub AI Ain. Prije ovoga, svaki put kada bi Cristiano Ronaldo izašao na teren u personalizirani dresovi, gotovo uvijek bi pobijedio, ali u ovoj utakmici Azijske Lige, njegov udarac iz zraka zaustavio je vratar, što nije izjednačilo rezultat, pa su stoga izgubili od kluba AI Ain.

U prvom poluvremenu, obje strane su vodile žestoku borbu. Al-Nassr FC je postigao gol, ali je brzo poništen zbog ofsajda koji je dosudio sudac. No, protivnik je brzo pronašao priliku da probije Al-Nassr FC, a Rashimi je uspio postići gol, dajući prednost AI Ainu. Cristiano Ronaldo je želio postići gol za svoj tim u prvom poluvremenu, ali njegov atraktivan udarac iz zraka brzo je bio predvidljiv vrataru, pa nije uspio izjednačiti rezultat, što je ostavilo igrače Al-Nassr FC-a jako razočaranim.

U drugom poluvremenu, Cristiano Ronaldo je imao priliku da postigne gol, ali je propustio mnoge šanse i nije uspio stvoriti učinkovit napad. Borba između obje strane trajala je do posljednjih trenutaka utakmice, ali nažalost AI Ain nije uspio preokrenuti situaciju. Kada je utakmica završila, Al-Nassr FC je izgubio od AI Aina rezultatom 0-1 na gostujućem terenu.

Vrijedno je spomenuti da je Cristiano Ronaldoov nastup razbio ranije glasine. Navodno je Cristiano Ronaldo trebao biti suspendiran na dvije utakmice zbog neprikladnog ponašanja i nije mogao igrati u nogometni dres Al-Nassr FC. Međutim, Cristiano Ronaldo je uspješno izašao na teren, izgleda da je bura oko suspenzije bila samo glasina. Unatoč porazu Al-Nassr FC-a, navijači i dalje vjeruju da će se situacija okrenuti u sljedećoj utakmici i da će se nastaviti napredovati prema sljedećoj rundi natjecanja.