Trenutno pregledavate Barcelona 1-3 Valladolid, pomozite protivniku da iskoči iz zone ispadanja

Barcelona 1-3 Valladolid, pomozite protivniku da iskoči iz zone ispadanja

U 36. kolu La Lige 24. svibnja Barcelona je izgubila 1-3 na gostovanju kod Valladolida, pretrpjevši dva uzastopna poraza. No, Barcelona je već unaprijed osvojila naslov prvaka La Lige prije ovog susreta, pa poraz u ovoj utakmici nije imao veliki utjecaj na Barcelonu, dok je Valladolid nakon tri vrijedna boda iskočio iz zone ispadanja.

Rano prvenstvo ipak je pustilo Barcelonu. U samo 2 minuti susreta Barcelona je zabila gol i svojim rukama zabila loptu u vlastiti gol, Davin Marchis je dobio loptu s lijeve strane i dodao Christensenu koji je u Dres Real Madrid 2023 glavom ubacio loptu ispred ali izravno u vlastita vrata postižući protivniku pogodak za 0-1. U 21. minuti Gonzalo Plata je oboren od Erica Garcie u šesnaestercu, a Valladolid je dobio jedanaesterac i pogodio za 0:2. Nakon zaostatka od 2 pogotka, Barcelona je odmah krenula u kontru, ali bez učinka, u 24. minuti Rafinha je iz malog kuta pucao uz petercu, a u 30. minuti Rafinha je pucao iz sredine šesnaesterca, ali je Masip odbio. .

U drugom poluvremenu Xavi je redom mijenjao Caseyja, Dembelea i Ferrana Torresa i spasio utakmicu. Vodeći Valladolid obranu je stavio na prvo mjesto i oslonio se na kontranapade kako bi stvarao prilike za postizanje pogotka dok se pokušavao zadržati od primljenih golova. Gonzalo Plata je u 73. minuti pogodio iz blizine i rezultat je prilično postavljen na 0:3! U 84. minuti Barcelona je konačno postigla prvi pogodak kada je Levan u dječji dresovi za nogomet stao ispred lopte i gurnuo loptu pored Masipa u napadu. Iako je Levan zabio gol, ali ipak nije mogao promijeniti kraj, finalni susret završio je porazom Barcelone od Valladolida 1-3. No, Barcelona je bila igrač utakmice, uostalom, gubitak tri boda nije imao nikakav učinak i pomogao je Valladolidu da iskoči iz zone ispadanja.