Trenutno pregledavate Liga prvaka-95. minuta Cristiana Ronalda, Manchester United je preokrenuo 2-1 i pobijedio Huang Qiana

1. u 20:00 sati, po britanskom lokalnom vremenu, započelo je natjecanje za drugi dan utakmice UEFA -ine skupine F Lige prvaka u sezoni 2021/22. Manchester United je na svom terenu pobijedio Villarreal 2-1, Tres je izjednačio, a Ronaldo je zabio u 95. minuti. U drugoj utakmici u istoj skupini, Atlanta je na svom terenu pobijedila mladića 1-0.
    Manchester United dres

Dvije momčadi izjednačene su za 5 prethodnih sportskih utakmica, a Manchester United je prošle sezone u finalu Europske lige izgubio od Villarreala u izvođenju penala. Villarreal je imao 8 gostovanja u Europi protiv momčadi Premier lige, a samo je 2005. osvojio Everton, s 3 remija i 4 poraza u preostalih 7 utakmica. Sancho, Dalot, Lindelof i Teles rotiraju. Cristiano Ronaldo dres

Trigros je napravio dugo dodavanje, a Danjuma je pucao s lijeve strane kaznenog prostora, obranio je De Gea. Tada je Danjuma pucao iz malog kuta s lijeve strane šesnaesterca, a De Gea je mirno obranio. dresovi za nogomet