Trenutno pregledavate Svjetske pripremne utakmice-Depay asistira i postiže snažan struk

Svjetske pripremne utakmice-Depay asistira i postiže snažan struk

U 21:45, 8. po lokalnom vremenu u Latviji, 7. kvalifikacijsko natjecanje za Svjetsko prvenstvo u nogometu za Europsko prvenstvo 2022. započela je natjecanje 7. dan na utakmici. Nizozemska je u gostima pobijedila Latviju 1-0. Depay je pomogao Klassenu u postizanju zgoditaka. Nizozemska je nakon 3 uzastopne pobjede vodila s 2 boda. Nizozemska dres

Ovo je peti put da su dvije strane igrale jedna protiv druge, a prije toga Nizozemska je postigla 13 golova uz 4 pobjede i sve nule. dresovi za nogomet

Boguiz je napravio koso dodavanje, a Depay je pucao s lijeve strane šesnaesterca i promašio bliži kut. Gakpo je dodao s lijeve strane, a Depay je promašio udarac glavom s 10 metara. U 19. minuti Depay je izveo udarac iz kuta, a Klason je iz voleja udario u mrežu prije šesnaesterca. Latvija je tada uzvratila, ali Krassen je napravio ključni blok prije malog kaznenog prostora.

Drugo poluvrijeme. Blind je ubacio s lijeve strane, ali Gakpo je glavom udario s ruba kaznenog prostora nešto više. Depay je izveo udarac iz kuta, a DeVry glavom iz kaznenog prostora promašio je zadnji kut.

Nizozemska (4-3-3): 1-Bilo; 22-Dumfries, 6-DeVry, 4-Van Dijk, 17-Blind; 14-Klassen, 21-De Jong, 12- Thiel (62 ‘, 16-Gravenberg) ; 11-Boguis (62 ‘, 8-Noah-Lang), 10-Depay, 7-Gakpo (76’, 19-Vejos) specijalno)