Trenutno pregledavate Leo je zabio gol u tri minute s klupe

Leo je zabio gol u tri minute s klupe

Portugal je zabio golove Cristiana Ronalda, Joaa Felixa i Rafaela Lea u Dres Portugal Drugi kada je pobijedio Ganu 3-2 na otvaranju Svjetskog prvenstva 2022. U 24 minute postigao je 5 golova.

Ronaldo je pobijedio i izveo jedanaesterac u 65. minuti te tako postao prvi muški igrač koji je zabio na pet svjetskih prvenstava. Gana nije imala prvi udarac sve do 53. minute, ali su Black Stars povukli jedan nakon što su izjednačili preko Andre Ayewa u 73. minuti.

Reakcija Portugala bila je brza i kontinuirana, João Felix je glavom pogodio sjajnim golom Brune Fernandesa u 78. minuti i Rafaela Lea u Dres otporan na prljavštinu dvije minute kasnije.Ista reakcija, a on je ušao s klupe na samo tri minute.

Gore je izvješće o “Leo je zabio gol u tri minute s klupe” na ovoj stranici. Ukoliko imate pitanja, obratite se uredniku.