Trenutno pregledavate Iznenađenje! Pavardov svjetski val produžio je pobjedu Francuske

Iznenađenje! Pavardov svjetski val produžio je pobjedu Francuske

Dana 28. ožujka, francuski tim izazvao je Irsku u gostima u skupini B europskih kvalifikacija. Ukupna snaga dviju momčadi nije loša. Dvije su strane bile u pat poziciji. Pogodak niti jednom nije postignut na protivničkom golu. Do drugog dijela igre bila je rupa u obrani Irske. Pawar je zabio svjetski val u šesnaestercu i uhvatio vodstvo. , Na kraju je Francuska obranila gol i dobila utakmicu 1:0 te upisala dvije uzastopne pobjede u kvalifikacijama za Europski kup. Francuska dres 2023 također su popularni.

Obrambena strategija Irske je vrlo dobra, uz dobru fizičku spremu igrača i jaku borbenost, pa je i francuska momčad, koja je izvrsna u napadu i obrani, još uvijek malo nezgodna. Irska je temeljito proučila ofenzivne karakteristike Francuske i branila se tako čvrsto da je Francuska besprijekorna. U osmoj minuti utakmice Mouani je imao priliku za direktan udarac, ali je odlučio proći pored vratara i dovesti loptu uz donju crtu, no vratar ga je blokirao pa je mogao samo dodati loptu Giroudu iza sebe. , a potonji udarac je blokiran. Uzalud izravan pogodak. Slično je u 15. minuti Mbappeov udarac obrana obranila, što pokazuje da je irska obrana vrlo oprezna. Francuska je slijedila s mnogo ubačenih udaraca, dok je Irska rijetko imala priliku pucati. Na kraju je prvo poluvrijeme završilo miroljubivo.

Nakon što su promijenili strane, u 50. minuti dodavanje Francuza presjekla je Irska. Tijekom dodavanja, kontraopljačkao ga je francuski igrač Pavard. Pavard je odlučno zabio svjetski direktan udarac u mrežu i osvojio bod! Pavalov pogodak bio je prekritičan i prekinuo je ravnotežu! Publika je klicala, a Pawar je klečao i strastveno klečao kako bi proslavio. Nakon kratkog slavlja Francuska je ponovno ušla u napetu utakmicu. Nisu se usudili popustiti jer su se bojali da ne izgube ovaj teško stečeni bod. Imala je Francuska još dvije prilike ući u protivničku mrežu, ali obje je obranio vratar, šteta! Irska je radila hitne izmjene i podešavanja, ali nije uspjela probiti vrata Francuske. Na kraju je Francuska dobila utakmicu bez ikakvog rizika.

Međutim, glavni francuski igrač Mbappe nije se najbolje pokazao u ovoj utakmici. Možda je u prethodnim utakmicama igrao prejako, au ovoj je bio malo umoran. Ali nema veze, Francuska je konačno dobila utakmicu, vjerujem da će Mbappé kasnije eksplodirati u vatrenom stanju. Ako i vi volite nogomet, dobrodošli na našu web stranicu za kupovinu jeftinom dres!